Náš tým

Týmová práce jako základ úspěchu

Jsme sehraný tým profesionálů. Máme zkušenosti, odhodlání i nadšení. Naši práci milujeme a radost z ní se snažíme předávat i vám ve videích, která pro vás vytváříme. Seznamte se s členy AiryTales.

Client Director & Pilot

Rudolf Šrůtek

Zájem o nové technologie v kombinaci s mnohaletými zkušenostmi z digitálního marketingu a businessu denně využívám ve prospěch profesionálního vedení dronových projektů. Kromě spolehlivého řízení projektu vám zároveň pomohu navrhnout účinnou strategii, jak vaše video co nejúčinněji zpropagovat na webu a sociálních sítích. Spokojenost klientů s dobře odvedenou prací je mojí nejlepší odměnou.

Vedení projektu
90%
Strategie
95%
Inovace a nápady
85%

Art Director & Pilot

Kamil Petr

Celoživotní lásku k designu společně se zájmem o „vše krásné“ se snažím promítnout do každého videa. Umím navrhnout účinný kreativní koncept a dát videu myšlenku, která zaujme. Dlouholeté zkušenosti s grafickým designem a zájem o inovativní techniky natáčení z dronu aplikuji během každého natáčení tak, aby požadovaný výstup předčil i ty nejambicióznější očekávání klientů.

Kreativní koncept
100%
Visual storytelling
85%
Design & video editace
95%

NA KAŽDÝ DETAIL MÁME SPECIALISTU

Více hlav, víc ví – více očí, víc vidí.

anchor_12

Ze zkušeností víme, že není dobré zvládat všechno sám. Protože myslíme na spokojenost klienta a chceme ho hýčkat tím nejlepším možným výsledkem, je nám jasné, že na to občas nemusíme stačit sami. Tým externích profesionálů, se kterými spolupracujeme, je zkušený a námi prověřený.