Co umíme

Natočíme video z dronu, které vás nadchne!

Když něco umíte a práce vás baví, je to obvykle na výsledku poznat. Létání s dronem máme zakódované v DNA, nemůžeme bez něj být. A chceme radost z létání rozdávat i vám - prostřednictvím videí a unikátních záběrů z výšky, které pro vás natočíme.

01.

Vyslechneme si Vaši představu

Pro naplnění vašich očekávání a splnění cílů, které jste si vytyčili uděláme maximum. Vše se odvíjí od detailného zadání. Budeme vám naslouchat, tak aby výsledné video bylo přesně podle vašich představ. Rádi však využijeme i naše zkušenosti a nápady a navrhneme takové video, které vaše očekávání překoná.

02.

Vymyslíme kreativní řešení na míru

Nápady a vytváření příběhů je naší doménou. Ať už máte jasnou představu o videu nebo ne, vždy můžete počítat s tím, že přijdeme s něčím novým. Jsme kreativní a baví nás vytvářet unikátní videa z dronu, pro která je charakteristická nejen špičková kvalita provedení a použití nejnovějších technologií, ale i neotřelé nápady a kreativní ztvárnění. A právě díky dobrým nápadům a poutavým příběhům získáte video, kterým se odlišíte od ostatních, ať už je vaším cílem dobře prodat nemovitost, natočit video ze svatby nebo třeba ukázat krásy svého penzionu.

03.

Po odsouhlasení zakázku zrealizujeme

Jsme certifikovaní piloti dronů a podobně jako pro piloty velkých letadel je pro nás důraz na precizně odvedenou práci i bezpečí zúčastněných osob samozřejmostí. Veškerá povolení si zajistíme předem, takže vy se nemusíte o nic starat. Navíc kromě samotného natočení videa z dronu poskytujeme i službu profesionálního sestříhání videa a pomoc s propagací videa na sociálních sítích. Budete mít skvělé video, tak ať o tom každý ví!

UKÁZKY PROJEKTŮ

Image

Penzion Krakovice

v srdci Šumavy

Malebný penzion Krakovice ležící uprostřed Šumavy má úžasný genius loci díky své historii. Tak jako se jeho majitelé snaží ducha místa obnovit, i my jsme chtěli přispět. A to tím, že ho zachytíme.

Image

Buď Safe Online

projekt firmy Avast

Natáčeli jsme záběry návštěvy Jirky Krále v Olomouci, která byla součástí projektu firmy Avast – Buď Safe Online spojená s osvětovými přednáškami na téma bezpečnosti na internetu.

Image

Špindlerův Mlýn

propagační video pro město
Propagační záběry města Špindlerův Mlýn a okolních sjezdových tratí.

SHOWREEL